Etiket Arşivi: güzel

Sagopa Kajmer Ft. Bergen – Affetmem

[Verse 1] Yağıyor yine kasveti kar gibi gecenin Normalinden yüklü ağırlığı her hecenin Garantisi yok bir sonraki nefesin Bir kin yemlenir yaşattıkları için. Ner’de? İçimde! Gezerim beyaz kuzularını kaybetmiş çobanın sessiz köyünde Herkes bir gün batacak el ele güneşle [Bridge] Kelepçesini açtım öfkemin, dedim: “Artık serbestsin.” (serbest) Parçaladı dizlerimi yumruklarım, hırsımı çıkaramadım pek net Affetmediğim için beni affet De ki: ... Devamını Oku »

Mutlu Mesut

Yaşiyoruz Seninle biz aşkın efsanesini Anlatıyor bize askın gülümseten hikâyesini Gel vazgeçelim her şeyden dinleyerek yaşayalım Bu alelade bir söz değil bir deli söylentisi İnsanı Mutlu mesut eden hayatın ta kendisi İnsanı Mutlu mesut eden hayatın ta kendisi Mutlu Mesut olmak isteyenlere gelin demesi Az gözyaşıyla kuruyan gönlü aşkla yeşertmesi İnsanı mutlu mesut eden hayatın ta kendisi İşte böyledir aşk ... Devamını Oku »

Gül Suya Aşık Olur

Gül Suya Aşık Olur… Suya ‘Der ki SENİ SEVİYORUM’ Su ”BEN DE SENİ SEVİYORUM DER” Aradan zaman geçer, Gül tekrar Suya der ki, SENİ SEVİYORUM… Su,’DEDİM YA, BENDE SENİ SEVİYORUM…’ Gül hastalanır ve Solar… Su buna dayanamayıp doktor çağırırı. Doktor Gülü muayene eder ve,’Umutsuz…’ Su merak eder ve neyi var diye sorar…? Doktor Susuz kalmış der. Su anlar ki, Aşk ... Devamını Oku »

En Güzel AŞK Hikayesi

Bir zamanlar bütün duyguların üzerinde yaşadığı bir ada varmış: Mutluluk Üzüntü Bilgi ve tüm diğerleri Aşk dahil. Bir gün adanın batmakta olduğu duygulara haber verilmiş. Bunun üzerine hepsi adayı terk etmek için sandallarını hazırlamışlar. Aşk adada en sona kalan duygu olmuş çünkü mümkün olan en son ana kadar beklemek istemiş. Ada neredeyse battığı zaman Aşk yardım istemeye karar vermiş. Zenginlik ... Devamını Oku »

Geniş Uzun Yazıyorum

Yazamiyorum hece kelimelerin telasinda değil azizliğinde Uzun anlat kesme kısa diyor kalemime denk geldiğinde Gönül bu elden ne gelir oda aynı söylüyor hızlı koşuyor Geniş geniş uzun yazıyorum bende elim şiire değdiğinde Kendimi tutamıyorum kısa yolda gitmekten alışkanlık oldu Arada sırada denk gelirse hece yazıyorum heceler yerini buldu Aslında hece yazmak biraz uzun emek ister şiirde güzel yoldur Geniş geniş ... Devamını Oku »

chat odalarıchat odalarıchat sohbet odaları mobil sohbet sohbet