Etiket Arşivi: gercek

Gercek Yasanmis Kari Koca Hikayesi

Karı ve koca bir akşam yemeklerini Bitirdikten sonra, yorgun argın oturma odasına geçerler. Kadın ilkokul öğretmenidir. Öğrencilerine verdiği ‘ne olmak istersiniz’ başlıklı kompozisyon ödevini notlandırmak için masaya geçer. Kocası da eline cep telefonunu alıp, koltuğuna yerleşir. Nihayet yorgun bir günün ardından dinlenebilecektir. Kadın, tüm kompozisyonları notlandırıp işinin bittiğini düşünürken, kenarda kalmış bir ödevin gözünden kaçtığını fark eder ve not vermek ... Devamını Oku »

Bir Hoscakal Demeden

Bir Hoscakal demeden Cekip GittiN Ardında Gözü YasLi Bıraktın Beni Onca Zaman oLdu hala unutuLmadın Hani Unutmak Bir Mumun Ömrü Kadar koLaydı Kaç Mum Eridi Bir Seni Eritemedim HayaLimde Bir Sen kaLdın hayaLimin eksitemedigi Bir Sen kaLdın YoLunu BekLedigim Sen Şimdi başka koLLarda erirkeN Ben Senin kokunLa Tükeniyorum haLbuki Kendime biLe İtiraf edemedigim Seni Yaşamayı KabuL eden oLmuştum Tek YanLışın ... Devamını Oku »

Üç Çocuklu Kadin Aşk Hikayesi

Köyün tek ceşmesi başında üç kadın sıraya girmis kaplarına su doldurmaktaymış. Kadınlar aralarında çene çalarken yanlarına yaşlı bir adamyaklaşmış ve kadınların konuştukları ile yakından ilgilenmiş.Birinci kadın şöyle demiş; “Bakınız benim bir oğlum var. Becerikli mi becerikli,yetenekli mi yetenekli. İnanın örnek bir delikanlıdır o.” İkinci Kadın; “Benim de bir oğlum var. Bülbül gibi şakır, sesi insanlara gözyaşı döktürür.” Üçüncü kadın ise ... Devamını Oku »

Gerçek Sevgi Hikayesi

Kadın 32 yaşında güzel bir bayandı ve eşi oldukça yakışıklı bir deniz subayıydı Bundan bir kaç ay önce yanlış bir teşhis sonucu gerçekleştirilen ameliyatla gözlerini kaybetmişti genç kadın ve asla göremeyecekti. Kocası ameliyattan sonra acı gerçeği öğrenince yıkılmış ve kendi kendine bir söz vermişti. Günler geçiyordu kadın her geçen gün kendini daha kötü hissediyor, çok sevdiği kocasına yük olduğunu düşünüyordu. ... Devamını Oku »

chat odalarıchat odalarıchat sohbet odaları mobil sohbet sohbet