Etiket Arşivi: en

Sagopa Kajmer Ft. Bergen – Affetmem

[Verse 1] Yağıyor yine kasveti kar gibi gecenin Normalinden yüklü ağırlığı her hecenin Garantisi yok bir sonraki nefesin Bir kin yemlenir yaşattıkları için. Ner’de? İçimde! Gezerim beyaz kuzularını kaybetmiş çobanın sessiz köyünde Herkes bir gün batacak el ele güneşle [Bridge] Kelepçesini açtım öfkemin, dedim: “Artık serbestsin.” (serbest) Parçaladı dizlerimi yumruklarım, hırsımı çıkaramadım pek net Affetmediğim için beni affet De ki: ... Devamını Oku »

En Güzel AŞK Hikayesi

Bir zamanlar bütün duyguların üzerinde yaşadığı bir ada varmış: Mutluluk Üzüntü Bilgi ve tüm diğerleri Aşk dahil. Bir gün adanın batmakta olduğu duygulara haber verilmiş. Bunun üzerine hepsi adayı terk etmek için sandallarını hazırlamışlar. Aşk adada en sona kalan duygu olmuş çünkü mümkün olan en son ana kadar beklemek istemiş. Ada neredeyse battığı zaman Aşk yardım istemeye karar vermiş. Zenginlik ... Devamını Oku »

Geniş Uzun Yazıyorum

Yazamiyorum hece kelimelerin telasinda değil azizliğinde Uzun anlat kesme kısa diyor kalemime denk geldiğinde Gönül bu elden ne gelir oda aynı söylüyor hızlı koşuyor Geniş geniş uzun yazıyorum bende elim şiire değdiğinde Kendimi tutamıyorum kısa yolda gitmekten alışkanlık oldu Arada sırada denk gelirse hece yazıyorum heceler yerini buldu Aslında hece yazmak biraz uzun emek ister şiirde güzel yoldur Geniş geniş ... Devamını Oku »

chat odalarıchat odalarıchat sohbet odaları mobil sohbet sohbet