Etiket Arşivi: cantanem sohbet

Avusturya Sohbet

Avusturya Sohbet – Chat odalarına hoş geldiniz. Siz gurbetçi dostlarımız sıcak samimi arkadaşlıklar, dostluklar edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Cantanem Sohbet seviyeli sohbet siteleri     Devamını Oku »

Canlı Eğlenceli Sohbet Siteleri

Türkiye ve dünya da Canlı eğlenceli sohbet hizmeti veren Cantanem Sohbet hizmette sınır tanımıyor. Sıcak, samimi bir dostluk istiyorsanız sizlerde cantanem sohbete katılabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Sohbete giriş butonuna basmanız. Sohbete başlamak için tıklayınız… Devamını Oku »

Mevlananın Vasiyeti

Size, gizlide ve açıkta Allah’tan korkmayı, az yemeyi, az uyumayı, az konuşmayı, isyan ve günahları terk etmeyi, oruç tutmayı, namaza devam etmeyi, sürekli olarak şehveti terk etmeyi, bütün yaratıklardan gelen cefaya tahammüllü olmayı, aptal ve cahillerle oturmamayı, güzel davranışlı ve olgun kişilerle birlikte bulunmayı vasiyet ediyorum. İnsanların en hayırlısı, insanlara yararı olandır. Sözün en hayırlısı, az ve anlaşılır olanıdır. “Ölümümüzden ... Devamını Oku »

En Güzel Kandil Mesajları

Birbirinden özel ve güzel kandil mesajları cantanem sohbet sitesi farkıyla hizmetinizde. Allah”ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller! Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım. Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, ... Devamını Oku »

chat odalarıchat odalarıchat sohbet odaları mobil sohbet sohbet