Etiket Arşivi: bir

Cocuksu Gülüsünü Özledim

Benimle olduğunu Bilmenin Bunca zamandır içimi ısıttığını Yeni yeni anlıyorum Yokluğun, Hatırladıkça yüreğime saplanan Bir sızı olmaktan Çıkıp Mütemediyen bir boşluğa Sabahları seni okşayarak başlamaları Akşamları her işi bir kenara koyup Seninle baş başa konuşmaları Özlüyorum; Oynaşmalarımızı, Yürüyüşlerimizi, Sevimli haşarılığını, Çocuksu küskünlüğünü… Nasıl da serttin başkalarına karşı Beni savunurken; Ve ne kadar Yumuşak Bir çift kısık gözle kendini Ellerimin okşayışına ... Devamını Oku »

Nasıl Bir Özlem Bu

Gözlerinin İcine Bakıp Usulca Kalbinin İçine Akmak İstiyorum… Sarilmak İstiyorum Sana Sıcaklığını Duymak İçin… Öpmek İstiyorum Dudaklarından Beni Sevdiğini Anlamak İçin… Öyle Bir Deli Sevda Dolasiyor ki Damarlarimda Oluk, Oluk… Nasil Anlatsam Bilmem… Düşünceler, İfadeler Anlamsız Kalıyor… Sadece Hissedip Yaşıyorum… Öyle İçimdesin ki! Yüreğimin İçinde Derinlerde Seni Yaşıyorum… Nasıl Bir Özlem Bu, Hayatımı Felç Eden… Gözlerimi Belli Belirsiz Noktalara Çivileyen… ... Devamını Oku »

Bir Hoscakal Demeden

Bir Hoscakal demeden Cekip GittiN Ardında Gözü YasLi Bıraktın Beni Onca Zaman oLdu hala unutuLmadın Hani Unutmak Bir Mumun Ömrü Kadar koLaydı Kaç Mum Eridi Bir Seni Eritemedim HayaLimde Bir Sen kaLdın hayaLimin eksitemedigi Bir Sen kaLdın YoLunu BekLedigim Sen Şimdi başka koLLarda erirkeN Ben Senin kokunLa Tükeniyorum haLbuki Kendime biLe İtiraf edemedigim Seni Yaşamayı KabuL eden oLmuştum Tek YanLışın ... Devamını Oku »

chat odalarıchat odalarıchat sohbet odaları mobil sohbet sohbet