Etiket Arşivi: anlamlı hikayeler

Nasıl Bir Özlem Bu

Gözlerinin İcine Bakıp Usulca Kalbinin İçine Akmak İstiyorum… Sarilmak İstiyorum Sana Sıcaklığını Duymak İçin… Öpmek İstiyorum Dudaklarından Beni Sevdiğini Anlamak İçin… Öyle Bir Deli Sevda Dolasiyor ki Damarlarimda Oluk, Oluk… Nasil Anlatsam Bilmem… Düşünceler, İfadeler Anlamsız Kalıyor… Sadece Hissedip Yaşıyorum… Öyle İçimdesin ki! Yüreğimin İçinde Derinlerde Seni Yaşıyorum… Nasıl Bir Özlem Bu, Hayatımı Felç Eden… Gözlerimi Belli Belirsiz Noktalara Çivileyen… ... Devamını Oku »

Bir Hoscakal Demeden

Bir Hoscakal demeden Cekip GittiN Ardında Gözü YasLi Bıraktın Beni Onca Zaman oLdu hala unutuLmadın Hani Unutmak Bir Mumun Ömrü Kadar koLaydı Kaç Mum Eridi Bir Seni Eritemedim HayaLimde Bir Sen kaLdın hayaLimin eksitemedigi Bir Sen kaLdın YoLunu BekLedigim Sen Şimdi başka koLLarda erirkeN Ben Senin kokunLa Tükeniyorum haLbuki Kendime biLe İtiraf edemedigim Seni Yaşamayı KabuL eden oLmuştum Tek YanLışın ... Devamını Oku »

Limandaki Son Yolcu

Bir dilin bütün sözcüklerini kullansam seni tarif edemeyeceğimi biliyorum. Ulaşılmaz oldun hep, dokunmak, hissetmek ve dolu dolu yaşamak isterken seni, kocaman bir yalnızlıktı payımıza düşen. Payıma düşen her seyi erteledim ama erteleyemediğim bir şey vardı, sana benziyordu. Su olsan, dokunduğumda bozulurdun. Bozulmayan bir “şey”din… Gidilecek bir yer olsan sonu olurdu, sonu olmayan bir “şey”din. Uykuda görülecek bir rüya olsan uyanırdım, ... Devamını Oku »

chat odalarıchat odalarıchat sohbet odaları mobil sohbet sohbet