Chat Sitelerinde Kızlarla Konuşma Taktikleri

Birçok erkek Chat sitelerine yeni kız arkadaşlar edinmek için girer. Fakat burada Chat sitelerinde kızlarla konuşma taktikleri önem kazanır çünkü yeni kızlarla tanışabilmek için doğru yaklaşmak gerekir.

Kızlarla Konuşma Taktikleri

Chat sitelerinde yeni kızlarla tanışma şekli reel hayattan çok da farklı değildir. Erkekler reel hayatlarında nasıl bazı kurallar çerçevesinde hareket ediyorlarsa sanal ortamda da aynı mantıkla hareket etmelidir. Sanal Chat sitelerinde kızlarla konuşma taktikleri içinde birinci sırada iletişim kurulmak istenen kıza kibar yaklaşmak gelir. Kibarca yaklaşım mutlaka karşılık bulacaktır.

İlk selamlaşma yapılıp da kişilerin kendilerini tanıtma sırası geldiğinde erkeklerin kendilerini tanıtırken abartıdan kaçınması ve gerçekten oldukları gibi tanıtması çok önemlidir. Kızlar neşeli, espri yeteneği olan ve yeri geldiğinde kendileriyle dalga geçebilen erkeklerden çok hoşlanır ve bu tip erkeklerle sohbet etmekten büyük keyif alırlar.

Yeni tanışmalarda erkekler kızların fiziksel özelliklerini öğrenmekte aceleci olmamalıdır. Bu iletişim halinde olan kızı gerer ve fiziksel özellikleri hakkında doğru bilgiler vermeyebilir. İlk tanışmadan sonra erkekler kızları mesaj yağmuruna tutup boğmamalıdır fakat çok ilgisiz görünmekten de kaçınmalıdır.

İlk tanışmada kızın okulu ya da ne iş yaptığı öğrenilebilir fakat fazla özel sorulara girmek sakıncalıdır. Erkek diyaloğu yavaş geliştirmeli ve kızın kendisini açmasına zaman tanımalıdır. Hiçbir kadın yeni tanıştığı erkeğin hemen cinsellikten bahsetmesinden hoşlanmaz ki bu reel hayatta da böyledir. Hemen cinsellikten bahseden erkekler sohbet imkanını yitirirler.

Saygılı Olmak

Chat odaları sanal ortamlar olsa da orada bulunan insanlar duygularıyla gerçektir. Bu nedenle Chat sitelerinde kızlarla konuşma taktikleri içinde en önemli yeri saygılı olmak alır. Saygılı olmak sadece kızlarla tanışmakta değil Chat siteleri aracılığıyla yapılan bütün sohbetler için geçerlidir ve cantanem.org Chat sitelerinde saygılı iletişimler sağlanabilmektedir. Cantanem.org birçok kadın ve erkeğin seviyeli ortamda birbiriyle tanışmasını ve cantanem.org tarafından yaratılan kaliteli ortam nedeniyle karşılıklı güven duymalarını sağlamıştır. İnternet tanışmaları zaman zaman sakıncalar doğurabilmektedir çünkü kişilerin kimlikleri saklıdır. Kişilerin kötü niyetli kişilerden kendilerini koruyabilmeleri için cantanem.org gibi kaliteli Chat sitelerini tercih etmeleri yerinde olur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

chat odalarıchat odalarıchat sohbet odaları mobil sohbet sohbet